Dodaj wpis

« powrót do wyników wyszukiwania

Salon firmowy TC MEBLE Tomasz Cembolista w GW DOMAR we Wrocławiu

Firmowy salon meblowy TC oferuje nowoczesne meble do salonu, meble pokojowe, meble wypoczynkowe, sofy, kanapy, narożniki skórzane i tapicerowane. Firma TC Meble Tomasz Cembolista jest producentem mebli wypoczynkowych do salonu.
Firma / instytucja Salon firmowy TC MEBLE Tomasz Cembolista w GW DOMAR we Wrocławiu
Dzielnica Stare Miasto
Lokalizacja 50-079 Wrocław, ul. Braniborska 14
Strona WWW www.tcmeble.pl/salon-meblowy-wroclaw-tc/
Telefon 784 953 005

Firma TC MEBLE powstała w 2002 i od początku swojego istnienia związana jest z branżą meblarską. Firma prowadzi kilka salonów meblowych, na terenie Opolszczyzny i Dolnego Śląska - na 1 piętrze w Galerii Wnętrz DOMAR, Wrocław, ul. Braniborska 14.

TC Tomasz Cembolista sprzedaje meble własne oraz producentów z którymi współpracuje, co doskonale uzupełnia ofertę i stanowi miejsce, gdzie klienci mogą zakupić kompletny zestaw mebli do każdego mieszkania.

Profil firmy obejmuje produkcję i sprzedaż mebli wypoczynkowych i mebli do salonu. Dla mieszkańców województwa dolnośląskiego mamy niepowtarzalną ofertę mebli wypoczynkowych. Każdy nowoczesny wypoczynek skórzany wychodzący spod ręki stolarzy i tapicerów firmy TC sygnowany jest mottem firmy Quality & Comfort - najwyższa jakość i komfort w przystępnej cenie.

Oferujemy:

- nowoczesne meble wypoczynkowe,

- meble pokojowe: stoły, krzesła, regały, ławy, stoliki, komody,

- sofy, narożniki, kanapy, fotele, - komplety wypoczynkowe tapicerowane tkaniną,

- wypoczynki skórzane,

- meble do salonu,

- łóżka do sypialni,

- meble do sypialni systemowe,

- meble do jadalni.

Jeśli chcą państwo obejrzeć meble we Wrocławiu, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy aby ustalić jakie meble z oferty są dostępne aktualnie w stoisku w GW DOMAR.

Na miejscu posiadamy głównie sofy, kanapy, narożniki skórzane i tapicerowane tkaniną i fotele. Na stronie internetowej GW DOMAR prezentujemy promocje i aktualnie posiadane meble na miejscu.

W związku z tym, że kolekcja ciągle się zmienia, jeśli interesuje Państwa konkretny model, bardzo prosimy o ustalenie czy jest aktualnie na salonie.


Numer wpisu: 1493
Dodano: 20.10.2017
ogłoszenia Wrocław
Google+