Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Multikino Wrocław ceny biletów

CENNIK BILETÓW NA SEANSE 2D

Seans 2D – film wyświetlany w technologi cyfrowej bez efektu trójwymiaru.

Multikino Wrocław cennik

CENNIK BILETÓW NA SEANSE 3D

Filmy wyświetlane w technologii cyfrowej z efektem trójwymiaru.

Multikino Wrocław ceny biletów 3d
Rodzaje biletów

 • BILET ULGOWY: Przysługuje dzieciom poniżej 12 roku życia.
 • BILET UCZEŃ: Przysługuje młodzieży powyżej 12 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji.
 • BILET STUDENT: Przysługuje studentom za okazaniem ważnej legitymacji.
 • BILET SENIOR: Przysługuje osobom powyżej 60 roku życia.
 • BILET SZKOLNY: Przeznaczony dla grup szkolnych powyżej 15 osób, opiekunowie grup otrzymują bilet darmowy.
 • BILET GRUPOWY: Przeznaczony dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób.
 1. Dotyczy filmów bez ograniczeń wiekowych wyświetlanych do godziny 17:00. Obowiązuje przy zakupie biletu na ten sam seans co dziecko dla maksymalnie 2 osób dorosłych.
 2. Oferta ważna na filmy 2D we wtorki, tylko z aktualnym kodem wygenerowanym przez aplikację voucherową na fanpage Multikino Polska na Facebooku. Kod upoważnia do zakupu biletu na seanse w regularnych salach i na standardowe miejsca w Sali kinowej. W przypadku innych seansów i miejsc (tj. sale Xtreme i miejsca VIP), obowiązują dopłaty zgodnie z cennikiem Kina.
 3. Oferta ważna w każdą środę dla klientów Orange, tylko z aktualnym kodem. Wyślij SMS o treści FILM na 241.
 4. Oferta ważna w czwartki po przekazaniu kasjerowi 3 opakowań po Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wcześniejszej rejestracji na stronie www.kinderbueno.pl.
 5. * DO WSZYSTKICH BILETÓW NA FILMY 3D DOLICZANA JEST DOPŁATA W WYSOKOŚCI 3 ZŁ. JEST TO DOPŁATA ZWIĄZANA Z UŻYTKOWANIEM OKULARÓW 3D. OKULARY ZOSTANA PAŃSTWU UDOSTĘPNIONE DO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU. PROSIMY O ICH ZWROT OBSŁUDZE KINA PO SEANSIE.

BILETY VIP DOSTĘPNE ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ DO KAŻDEGO BILETU W WYSOKOŚCI 3 ZŁ.

MIEJSCA VIP TO LUKSUSOWE FOTELE USYTUOWANE W NAJLEPSZYM MIEJSCU SALI KINOWEJ. UMIESZCZONE SĄ W ODLEGŁOŚCI DWÓCH TRZECICH OD EKRANU. W NASZEJ OCENIE JEST TO STREFA OFERUJĄCA NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ ODBIORU FILMU. OBECNIE JESTEŚMY JEDYNĄ SIECIĄ KINOWĄ W POLSCE, KTÓRA POSIADA MIEJSCA VIP, CO POWODUJE, ŻE KLIENCI WYBIERAJĄ WŁAŚNIE MULTIKINO SPOŚRÓD INNYCH KIN.

BILETY VIP DOSTĘPNE ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ DO KAŻDEGO BILETU W WYSOKOŚCI 3 ZŁ
MIEJSCA VIP TO LUKSUSOWE FOTELE USYTUOWANE W NAJLEPSZYM MIEJSCU SALI KINOWEJ. UMIESZCZONE SĄ W ODLEGŁOŚCI DWÓCH TRZECICH OD EKRANU. W NASZEJ OCENIE JEST TO STREFA OFERUJĄCA NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ ODBIORU FILMU. OBECNIE JESTEŚMY JEDYNĄ SIECIĄ KINOWĄ W POLSCE, KTÓRA POSIADA MIEJSCA VIP, CO POWODUJE, ŻE KLIENCI WYBIERAJĄ WŁAŚNIE MULTIKINO SPOŚRÓD INNYCH KIN.

Szanowni Państwo informujemy, że w kinach sieci Multikino S.A., dziecko w wieku do 3 lat przebywające na seansie pod opieką osoby pełnoletniej nie zajmujące oddzielnego miejsca otrzymuje bilet bezpłatnie. Potwierdzenie wieku dziecka, który upoważnia do powyższej ulgi spoczywa na opiekunie dziecka. Weryfikacja wieku odbywa się podczas zakupu biletu oraz przy wpuszczaniu na salę. Dokument potwierdzający, że dziecko nie skończyło jeszcze trzech lat, należy okazać na każde wezwanie pracownika kina. Powyższa ulga nie dotyczy seansów, które odbywają się w ramach cyklu „Poranków Filmowych” dla dzieci.

ŚRODY Z ORANGE w Multikino

Drugi bilet w prezencie od Orange
Wszyscy klienci Orange dzięki akcji Środy z Orange mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego na dowolny środowy seans.

Środy z Orange to:
– nielimitowana liczba kodów umożliwiająca zakup dwóch biletów w cenie jednego. Każdy klient Orange może pobrać jeden kod na każdą środę. Jedynym ograniczeniem przy wykorzystaniu pobranego kodu jest dostępność miejsc w salach kinowych,
- filmy 3D – akcja obejmuje również filmy 3D. Uczestnicy Śród z Orange mogą wypożyczyć dwie pary okularów 3D w cenie jednej,
- rabat na zakupy w barze kinowym – wszystkie osoby korzystające z akcji „Środy z Orange” otrzymują 15% rabat na zakup specjalnego zestawu dla dwojga w barze kinowym,
- akcje specjalne – akcją objęte są, poza filmami z repertuaru, również projekty specjalne np. koncerty, maratony, transmisje sportowe, znajdujące się w ofercie Multikina w środy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *