Magnolia Wrocław

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. W galerii znajdziemy również około 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych.

Centrum handlowe Magnolia Park znajduje się na zachodzie Wrocławia, w odległości ok. 4 kilometrów od centrum. Jego bezpośrednie sąsiedztwo to obszar gęsto zaludniony, który wciąż się rozwija. Mieszkańcy mogą łatwo dotrzeć do centrum handlowego komunikacją miejską oraz samochodem. Na kupujących czeka ok. 3 tys. miejsc parkingowych. W pasażu znajdują się również miejsca do odpoczynku, gdzie można naładować laptopa czy komórkę.

Dzięki ciekawej i bogatej ofercie oraz wygodnemu dojazdowi. Do Parku Magnolia można się dostać wszystkimi środkami komunikacji Magnolia Park to znakomite miejsce spotkań. Centrum handlowe stanowi również miejsce spotkań dla lokalnej społeczności. Ze względu na odbywające się tu koncerty, imprezy sportowe, pokazy mody i inne wydarzenia.

Magnolia Park

Centrum handlowe Magnolia Park to drugie pod względem wielkości centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjne na Dolnym Śląsku. Zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 58.

Centrum handlowe to piętrowy budynek handlowy, który został wybudowany we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. Funkcjonuje również pod nazwą Galeria Legnicka. Budowa sklepu Magnolia Park rozpoczęła się w 2005, a zakończyła się w czwartym kwartale 2007 roku. Całkowita powierzchnia zajmowana przez centrum to 240 tys. m². A powierzchnia handlowa po rozbudowie wynosi blisko 100 000 m². Co czyni pasaż jednym z największych centrów handlowych w Polsce.

Kompleks handlowy posiada dwa poziomy, na których mieści się ok. 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Parking samochodowy przewidziany został na ponad 3500 miejsc. Część rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci.

W galerii handlowej działa również Centrum Medyczne Magnolia Park. Przychodnia zapewnia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. A także specjalistów, m.in. stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej.

Kino Magnolia Park

Helios to sieć kin zlokalizowanych w niemal 40 miastach Polski. Magnolia Park jest jednym z dwóch miejsc we Wrocławiu, w których możesz obejrzeć najnowsze filmowe hity. A także pokazy przedpremierowe z udziałem twórców. W części kinowej Magnolia Park znajduje się 7 klimatyzowanych sal z wygodnymi fotelami. A także dwuosobowymi kanapami w ostatnich rzędach każdej sali kinowej.

Helios to jednak nie tylko tradycyjne kino – to również projekty specjalne. Kino Helios wyświetla bajki dla dzieci, filmy dla wyłącznie płci pięknej. A także wyświetla Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera. Rozpowszechniając w ten sposób polską kulturę filmową. Kino oferuje widzom największe filmowe hity, pokazy przedpremierowe i uroczyste premiery. Organizuje również szereg imprez, takich jak: Walentynki, Ferie, Dzień Dziecka i inne spotkania okolicznościowe.

Lista sklepów

W galerii znajdziemy się około 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych.  Lista najważniejszych najemców obejmuje silne marki krajowe i międzynarodowe. Są to m.in. Tesco, Castorama, Saturn, Helios, P&;C oraz Decathlon.

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.:Decathlon, ECCO, InterSport, KappAhl, Pierre Cardin. Oraz RESERVED, Media Markt, Stradivarius, TOUS, W. Kruk, Zara. A także  wiele innych sklepów.

Ofertę z sektora „zdrowie i uroda” reprezentują jednocześnie drogerie m.in. Super-Pharm i Rossmann, Douglas, Sephora, Inglot czy Mac. Galeria wyznacza trendy – można tu znaleźć pierwsze na Dolnym Śląsku salony: Crocs, Decimas, LC Waikiki, The North Face. A także Samsung Brand Store czy Superdry.

Klienci mogą korzystać z hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort i czynnego do północy hipermarketu TESCO.

Restauracje i kawiarnie w Magnolia Park to idealne miejsce na spotkanie biznesowe, lunch. A także rozmowę przy kawie ze znajomymi. Ofertę centrum uzupełnia 30 restauracji i kawiarni. Klienci mają do dyspozycji ponad 1600 miejsc w strefie restauracyjnej. Z których blisko połowa znajduje się w lokalach z obsługą kelnerską. Tutaj przede wszystkim znajdują się takie lokale jak: Pizza Hut, Kuchni Marche, Sushi &; Grill. A także KFC, Cukiernia Sowa, Pijalnie Czekolady E. Wedel oraz wiele innych restauracji.

Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki. Powstają tu kolejne sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *