Dodaj wpis

« powrót do wyników wyszukiwania

Inkom S.A - Nowe Mieszkania - Deweloper Wrocław

Jesteśmy jednym z wiodących deweloperów we Wrocławiu. Budujemy nowe mieszkania i osiedla na terenie Wrocławia i okolic. Zobacz nasze nowe inwestycje pod Wrocławiem i w centrum. Sprawdź dostępne mieszkania i zarezerwuj wymarzony dom, bez pośredników!
Firma / instytucja Inkom S.A
Dzielnica Śródmieście
Lokalizacja Wrocław, Chałupnicza 55
Strona WWW www.inkomsa.pl
Telefon +71 78 18 618

Inkom S.A. to wiodący deweloper we Wrocławiu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności, mieszkania na terenie Wrocławia i okolic budujemy od 1997r.

Przez 20 lat zrealizowaliśmy ponad 800 mieszkań i domów - 21 inwestycji oraz ponad 2000 zadowolonych Klientów.

Jak działamy? Jesteśmy elastyczni - Zawsze staramy się znaleźć idealne rozwiązanie z korzyścią dla obu stron.

Wygoda na pierwszym miejscu - Bezpłatna rezerwacja nowego mieszkania przez 7 dni. Umożliwiamy wybór mieszkania dopasowanego do Państwa wizji i preferencji.

Budujemy z Wami - Podczas budowy jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, co do rozmieszczenia, itd.

Razem tworzymy idealne mieszkania i przestrzeń. Cenimy sobie dobre relacje z Klientami - Zawsze oferujemy pomoc i profesjonalne doradztwo w trakcie budowy nowych mieszkań oraz w późniejszym czasie.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór nowych mieszkań na terenie Wrocławia oraz okolic. Nowe osiedla oraz mieszkania pod Wrocławiem, jak i w centrum budujemy z myślą o wygodzie, komforcie życia, a także bezpieczeństwie.

Nasze tanie nowe mieszkania są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla młodych rodzin.

Aktualnie w trakcie budowy jest inwestycja Roosh przy ulicy Chorwackiej 33 i 35 Jest to idealna lokalizacja - Wszystko jest w zasięgu ręki do najpotrzebniejszych punktów dotrzesz w niespełna 5 minut pieszo.

W inwestycji Roosh dostępnych jest 86 nowych mieszkań - nie zwlekaj zarezerwuj wygodne mieszkanie i przedstaw nam sugestie i pomysły, co do jego aranżacji.

Na każdym etapie budowy i współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nowe mieszkania pod Wrocławiem znajdą Państwo na naszym osiedlu Bingo Home w Wilkszynie ul. Pod Lasem, gdzie wybudowanych jest 27 nowych domów. Mieszkania są idealnie zaprojektowane dla osób, które cenią sobie praktyczne rozwiązania, wygodne rozmieszczenie pomieszczeń, a także eleganckie wykończenie.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla naszych Klientów jest indywidualne dopasowanie mieszkania do własnych wymagań. Dlatego realizując nowe inwestycje, projektujemy domy tak, aby na etapie budowy mógł być zmieniany układ pomieszczeń według preferencji Klienta.

Jako deweloper z Wrocławia wyróżniamy się doświadczeniami, praktycznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami, atrakcyjną ceną, a także komfortową lokalizacją mieszkań. Zapraszamy do współpracy i kontaktu.


Numer wpisu: 1450
Dodano: 23.08.2017
Inkom S.A - Nowe Mieszkania - Deweloper Wrocław
Inkom S.A - Nowe Mieszkania - Deweloper Wrocław
Inkom S.A - Nowe Mieszkania - Deweloper Wrocław
ogłoszenia Wrocław
Google+