Dodaj wpis

« powrót do wyników wyszukiwania

Gabinet Medycyny Estetycznej Nowa Estetyka

Autorski gabinet medycyny estetycznej i ginekolog w centrum Wrocławia, dr Łukasz Bełza. Zabiegi odmładzające, leczenie łysienia i usuwanie zmarszczek.
Firma / instytucja Nowa Estetyka
Dzielnica Śródmieście
Lokalizacja Biskupia 4/3
Strona WWW www.nowaestetyka.pl

Nowa Estetyka to autorski gabinet specjalisty medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, dr Łukasza Bełzy. Misją kliniki Nowa Estetyka jest przywracanie własnego naturalnego piękna pacjentom, którzy w jakimkolwiek stopniu nie są w pełni zadowoleni ze swojego wyglądu zewnętrznego.

Korzystamy jedynie z najnowszego profesjonalnego sprzętu, przeszkolona i doświadczona kadra dokłada wszelkich starań, by zabiegi medycyny estetycznej, usuwania zmarszczek czy też laseroterapia przebiegały bezpiecznie i w miłej atmosferze.

Certyfikowany ekspert medycyny estetycznej dobierze odpowiedni tryb leczenia Twojego problemu oraz zadba, aby przeprowadzony zabieg - czy będzie to laser frakcyjny, wypełnianie zmarszczek botoxem lub usuwanie naczynek - był bezpieczny i jednocześnie zapewnił uzyskanie jak najlepszych efektów na jak najdłużej.

Zapraszam do odwiedzenia strony i zapoznania się z pełną ofertą zabiegów medycyny estetycznej dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.


Numer wpisu: 1375
Dodano: 20.07.2017
ogłoszenia Wrocław
Google+