Dodaj wpis

FAQ - pytania i odpowiedzi

Na jakiej zasadzie działa serwis wrocpedia.pl ?

Wrocpedia.pl jest serwisem mającym na celu ułatwienie odszukania we Wrocławiu firm, produktów, usług, ciekawych miejsc, itp.. po konkretnym słowie kluczowym. Istnieje możliwość odszukania tylko tych wpisów, które zostały dodane przez firmy lub osoby prywatne. Serwis Wrocpedia.pl nie przeszukuje internetu w poszukiwaniu poszczególnych fraz na milionach stron www, lecz pokazuje wyniki, które znajdują się w jej zasobach.

 

Jak mogę dodać wpis w serwisie Wrocpedia.pl i ile to kosztuje?

W celu dodania wpisu w serwisie Wrocpedia.pl należy wypełnić formularz dostępny pod adresem: wrocpedia.pl/dodaj-wpis a następnie wypełnić odpowiednie pola. Koszt dodania wpisu podstawowego w jednej z kategorii wynosi 0 zł. Istnieje możliwość wyróżnienia wpisu punktami rankingowymi. Koszt wyróżnienia wpisu w zależności od ilości punktów wynosi od 5 do 15 zł brutto. Pełny cennik wyróżnienia wpisu znajduje się na stronie wrocpedia.pl/cennik 

 

Czy mogę dodać wpis w kilku kategoriach?

Istnieje możliwość dodania wpisu w kilku kategoriach, pod warunkiem, że dotyczy on kolejnego produktu lub usługi oferowanego przez Państwa i nie jest wierną kopią poprzedniego wpisu, tj. zawiera inną treść, zdjęcia, itp.

 

Jak mogę wyróżnić swój wpis i dokupić punkty rankingowe w serwisie Wrocpedia.pl ?

Po dodaniu wpisu podstawowego zostaną przekierowani Państwo na stronę informującą o zapisaniu wpisu w naszej bazie.Na tej podstronie istnieje możliwość wykupienia dodatkowych punktów rankingowych, dzięki którym Państwa wpis znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania pod wybranym słowem kluczowym. Jeżeli nie chcą Państwo od razu dokupywać punktów, mogą Państwo dokupić punkty w następujący sposób. 

1. Odszukujemy w serwisie swój wpis - poprzez wpisanie w oknie wyszukiwarki podanych wcześniej słów kluczowych

2. Przechodzimy do szczegółów wpisu poprzez kliknięcie w tytuł wpisu

3. Na dolnym czerwonym pasku pod szczegółami wpisu wybieramy opcję - podbij pozycję i postępujemy zgodnie z podaną na stronie instrukcją.

 

Jak mogę zapłacić za wyróżniony wpis?

Za wyróżnienie wpisu można zapłacić przelewem internetowym lub kartą poprzez system płatności DOTPAY.pl 

 

Czy dodany przeze mnie wpis pojawi się w serwisie Wrocpedia.pl natychmiast po przesłaniu formularza?

Wszystkie wpisy są sprawdzane przez Moderatora pod kątem zgodności z Regulaminem. Jeżeli wpis nie narusza Regulminu zostanie aktywowany w przeciągu 24 godzin od dokonania wpisu. W przypadku dodania wpisu w dzień wolny (sobota, niedziela lub święto) wpis zostanie aktywowany w następny dzień roboczy. Jeżeli wpis nie spełni warunków Regulaminu otrzymają Państwo informację o tym fakcie na podany w formularzu zgłoszenia adres e-mail.

 

Czy w serwisie Wrocpedia.pl mogę umieścić wpis dotyczący mojej firmy, która znajduje się w innym mieście niż Wrocław?

Wrocpedia.pl - to serwis, który przyjmuje tylko wpisy dotyczące firm, usług, produktów, ciekawych miejsc, wydarzeń mających siedzibę lub miejsce we Wrocławiu dlatego też nie publikujemy wpisów nie związanych z Wrocławiem. Istnieje jednakże możliwość umieszczenia wpisu w postaci reklamy kontekstowej 

 

W jaki sposób są wyświetlane wyniki wyszukiwania poszczególnych wpisów?

Pozycja wpisu w wynikach wyszukiwania jest tym wyższa im więcej punktów rankingowych posiada dany wpis. Jeżeli wszystkie wpisy posiadają tą samą ilość punktów rankingowych o kolejności wyświetlania decyduje kolejność dodania wpisu. Każdy kolejny dodany wpis zajmuje pozycję nad starszym wpisem. 

 

Jak długo będzie widoczny mój wpis w serwisie Wrocpedia.pl ?

Dodany przez Państwa wpis będzie umieszczony w serwisie Wrocpedia.pl na czas nieokreślony, tj. do momentu, aż zdecydują Państwo, iż chcieliby go usunąć. W celu usunięcia wpisu wystarczy odnaleźć go w serwisie Wrocpedia.pl i na czerwonym pasku pod opisem wybrać opcję - usuń wpis. Warunkiem usunięcia wpisu jest podanie takiego samego adresu e-mail, z którego wpis został dodany.

 

Czym jest reklama kontekstowa w serwisie Wrocpedia.pl ?

Oprócz wpisów zwykłych istnieje możliwość umieszczenia w serwisie Wrocpedia.pl reklamy kontekstowej. Jest to reklama słowna składająca się z:

a) tytułu - zawierającego do 25 znaków

b) treści - możliwość umieszczenia 3 linii tekstu, każdy po 35 znaków

c) adresu strony www

d) adresu siedziby

e) telefonu

Możliwość zakupu reklamy kontekstowowej jest zarezerwowana tylko dla firm i instytucji posiadających nr NIP. Nie publikujemy reklam kontekstowych osób fizycznych, będących konsumentami.

Reklamę kontekstową można wykupić pod wybranym przez siebie słowem kluczowym (istnieje możliwość wyboru 3 słów kluczowych) na wybrany okres - 1 dzień, 7 dni, 14 dni, 30 dni.

Koszt reklamy wynosi 50 groszy brutto za 1 słowo kluczowe - emitowane przez 1 dzień w serwisie Wrocpedia.pl

Reklama kontekstowa może być wykupiona także przez Firmy i Instytucje nie mające siedziby we Wrocławiu, które chcą dotrzeć do mieszkańców Wrocławia.

W celu dodania reklamy kontekstowej należy przejść do zakładki wrocpedia.pl/reklama

 

Mój wpis nie pasuje do żadnej z kategorii w serwisie Wrocpedia.pl

Staraliśmy się tworząc serwis Wrocpedia.pl uwzględnić najbardziej popularne kategorie do których mogą Państwo przyporządkować swój wpis. Jeżeli jednak oferują Państwo "coś" co nie da się skategoryzować, proponujemy umieścić swój wpis w kategorii "To i Owo"

 

ogłoszenia Wrocław
Google+